Firma Rowan-pol jest firmą z branży budowlanej z prawie 25 letnim stażem. Ponad 17 lat nasza firma działała na rynku niemieckim, a wynikiem prowadzenia tam działalności gospodarczej w dziedzinie budownictwa jedno i wielorodzinnego było powstanie blisko 100 obiektów mieszkalnych.

W toku realizacji tych przedsięwzięć poznaliśmy najnowsze materiały oraz technologie. Niemiecka solidność ,jakość jak również zadowolenie klienta z naszych usług jest naszą najważniejszą dewizą.

Po przejściu na rynek polski nasza działalność specjalizuje się głównie w obsłudze technicznej placów budów oraz wynajmu sprzętu budowlanego.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego projektu. Poprzez lata działalności i wykorzystywania najlepszych technik stosowanych na całym świecie dążymy do ponadczasowych rozwiązań.

Dzięki naszej pasji i doświadczeniu pragniemy współrealizować dom Państwa marzeń. Nasza oferta jest skierowana również do klientów o bardzo wysokich wymaganiach oraz otwartych na najnowsze rozwiązania. Postaramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.